Par mums

Šajā mājas lapā Jums ir iespēja redzēt visus galvenos onlain telekanālus un skatīties TV ierakstu jebkurā Jums ērtā laikā. Visi TV ieraksti ērti sakārtoti.

2018. gada FIFA Pasaules kauss no 14. jūnija līdz 15. jūlijam

2018. gada FIFA Pasaules kauss notiks Krievijā no 2018. gada 14. jūnija līdz 15. jūlijam. Tas būs pēc skaita 21. Pasaules kausa finālturnīrs un pirmā reize, kad tas notiek Krievijā.

Finālturnīrā piedalīsies 32 izlases no 5 konfederācijām. Kopumā tiks aizvadītas 64 spēles 12 stadionos. Fināls notiks 15. jūlijā Lužņiku stadionā Maskavā.

 

A grupa: Krievija, Saūda Arābija, Ēģipte, Urugvaja

B grupa: Portugāle, Spānija, Maroka, Irāna

C grupa: Francija, Austrālija, Peru, Dānija

D grupa: Argentīna, Islande, Horvātija, Nigērija

E grupa: Brazīlija, Šveice, Kostarika, Serbija

F grupa: Vācija, Meksika, Zviedrija, Dienvidkoreja

Grupa G: Beļģija, Panama, Tunisija, Anglija

Grupa H: Polija, Senegāla, Kolumbija, Japāna

 

2018. gada FIFA Pasaules kauss spēļu grafiks:

14.06. 18:00 Grupa A Krievija pret Saūda Arābiju, Maskava, Lužņiki

15.06. 15:00 Grupa A Ēģipte pret Urugvaju, Jekaterinburga
15.06. 18:00 Grupa B Maroka pret Irānu, Sanktpēterburga
15.06. 21:00 B grupa Portugāle pret Spāniju, Soči

16.06. 13:00 Grupa C Francija pret Austrālija, Kazaņa
16.06. 16:00 Grupa D Argentīna pret Islande, Maskava, Spartaks
16.06. 19:00 Grupa C Peru pret Dāniju, Saranska
16.06. 22:00 Grupa D Horvātija pret Nigēriju, Kaļiņingrada

17.06. 15:00 Grupa E Kostarika pret Serbiju, Samara
17.06. 18:00 Grupa F Vācija pret Meksika, Maskava, Luzhniki
17.06. 21:00 Grupa E Brazīlija pret Šveici, Rostova pie Donas

18.06. 15:00 Grupa F Zviedrija pret Dienvidkoreju, Ņižņijnovgoroda
18.06. 18:00 Grupa G Beļģija pret Panamu, Soči
18.06. 21:00 Grupa G Tunisija pret Anglija, Volgograda

19.06. 15:00 Grupa H Polija pret Senegālu, Maskava, Spartaka
19.06. 18:00 Grupa H Kolumbija pret Japānu, Saranska
19.06. 21:00 Grupa A Krievija pret Ēģipti, Sanktpēterburga

20.06. 15:00 Grupa B Portugāle pret Maroku, Maskava, Lužņiki
20.06. 18:00 Grupa A Urugvaja pret Saūda Arābiju, Rostova pie Donas
20.06. 21:00 Grupa B Irāna pret Spāniju, Kazaņa

21.06. 15:00 Grupa C Francija pret Peru, Jekaterinburga
21.06. 18:00 Grupa C Dānija pret Austrāliju, Samara
21.06. 21:00 Grupa D Argentīna pret Horvātiju, Ņižņijnovgoroda

22.06. 15:00 E grupa Brazīlija pret Kostariku, Sanktpēterburga
22.06. 18:00 Grupa D Nigērija pret Islande, Volgograda
22.06. 21:00 Grupa E Serbija pret Šveici, Kaļiņingrada

23.06. 15:00 Grupa G Beļģija pret Tunisiju, Maskava, Spartaka
23.06. 18:00 Grupa F Vācija pret Zviedrija, Soči
23.06. 21:00 Grupa F Dienvidkoreja pret Meksika, Rostova pie Donas

24.06. 15:00 Grupa G Anglija pret Panamu, Ņižņijnovgoroda
24.06. 18:00 Grupa H Japāna pret Senegālu, Jekaterinburga
24.06. 21:00 Grupa H Polija pret Kolumbija, Kazaņa

25.06. 17:00 Grupa A Saūda Arābija pret Ēģipte, Volgograda
25.06. 17:00 Grupa A Urugvaja pret Krieviju, Samara
25.06. 21:00 Grupa B Irāna pret Portugāli, Saranska
25.06. 21:00 Grupa B Spānija pret Maroku, Kaļiņingrada

26.06. 17:00 Grupa C Austrālija pret Peru, Soči
26.06. 17:00 Grupa C Dānija pret Franciju, Maskava, Lužņiki
26.06. 21:00 Grupa D Islande pret Horvātija, Rostova pie Donas
26.06. 21:00 Grupa D Nigērija pret Argentīnu, Sanktpēterburga

27.06. 17:00 Grupa F Meksika pret Zviedriju, Jekaterinburga
27.06. 17:00 Grupa F Dienvidkoreja pret Vācija, Kazaņa
27.06. 21:00 Grupa E Serbija pret Brazīlija, Maskava, Spartaks
27.06. 21:00 Grupa E Šveice pret Kostarika, Ņižņijnovgoroda

28.06. 17:00 Grupa H Senegāla pret Kolumbiju, Samara
28.06. 17:00 Grupa H Japāna pret Poliju, Volgograda
28.06. 21:00 Grupa G England pret Beļģija, Kaļiņingrada
28.06. 21:00 Grupa G Panama pret Tunisija, Saranska


1/8 fināls

30.06 17:00 M50 Uzvarētājs Grupa C pret otrā vieta D grupa, Kazaņa
30.06 21:00 M49 Uzvarētājs Grupa A pret otrā vieta B grupa, Soči

01.07. 17:00 M51 Uzvarētājs Grupa B pret otrā vieta A grupa, Maskava, Lužņiki
01.07 21:00 M52 Uzvarētājs Grupa D pret otrā vieta C grupa, Nižnij Novgoroda

02.07 17:00 M53 Uzvarētāja grupa E pret otrā vieta F grupa, Samara
02.07 21:00 M54 Uzvarētājs Grupa G pret otrā vieta Grupa H, Rostova pie Donas

03.07 17:00 M55 Uzvarētājs F grupa pret otrā vieta E grupa, Sanktpēterburga
03.07. 21:00 M56 Uzvarētājs Grupa H pret otrā vieta Grupa G, Maskava, Spartaks


Ceturtdaļfināli

06.07 17:00 M57 Uzvarētājs M49 pret M50 uzvarētāju, Ņižņijnovgoroda
06.07 21:00 M58 Uzvarētājs M53 pret M54 uzvarētāju, Kazahstānas

07.07 17:00 M60 Uzvarētājs M55 pret M56 uzvarētāju, Samara
07.07 21:00 M 59 Uzvarētājs M51 pret M52 uzvarētāju, Soči


Pusfināli

10.07 21:00 M61 Uzvarētājs M57 pret M58 uzvarētāju, Sanktpēterburga

11.07 21:00 M62 Uzvarētājs M59 pret M60 uzvarētāju, Maskavā, Lužņiki


Spēle par trešo vietu

14.07 17:00 M63 M61 Uzvarētājs pret M62 uzvarētāju, Sanktpēterburga

Fināls

15.07 18:00 M64, Maskava, Lužņiki

 

Latvijas.tv novēl daudz smukus momentus kopā ar mums!