Par mums

Šajā mājas lapā Jums ir iespēja redzēt visus galvenos onlain telekanālus un skatīties TV ierakstu jebkurā Jums ērtā laikā. Visi TV ieraksti ērti sakārtoti.

FAQ Apmaksa

Atbildes uz bieži uzdotiem jautājumiem

Šajā sadaļā Jūs varēsiet atrast atbildes uz jautājumiem, kurus visbiežāk uzdod mūsu klienti.
Jā Jūs neesat atradis atbildi uz Jūsu jautājumu, sarakstā, lejā, Jums ir jāsazinās ar mums pēc adreses, un mēs centīsimies atrisināt Jūsu problēmu.

REĢISTRĀCIJA

APMAKSA

TEHNISKIE

CITI

1. Kā var pasūtīt un skatīties translācijas?
- Piereģistrējaties mājas lapā – ievadiet savu e-mail adresi, paroli un nospiediet „Login” (auģšējā labajā stūrī).
- Nospiediet „Pasūtījums” un izvēlaties vēlamo translāciju.
- Nospiediet „Pirkt”, izvēlaties atbilstošu maksājuma metodi, tad nospiediet „Apmaksāt" un pabeidziet maksājumu.
- Ja maksājums bija veiksmīgs, Jūs varat skatīties savu translāciju, izmantojot pogu „Pārskats”.

2. Kādas ir pieejamas apmaksas iespējas?
Uz doto brīdi varat izmantot šādus maksājumu metodes:
- Maksājumam ar kredīta/debeta kartes palīdzību.
- Maksājumam ar bankas pārskaitījuma palīdzību. Dati parskaitījumam ir mājas lapā. Lai izvairītos no iespējamām kļūdām, veicot bankas pārskaitījumu, iesakām kopēt datus.

3. Kā veikt maksājumu ar bankas pārskaitījumu?
- Piereģistrējaties mājas lapā – ievadiet savu e-mail adresi, paroli un nospiediet „Login” (auģšējā labajā stūrī).
- Nospiediet „Pasūtījums” un izvēlieties vēlamo translāciju.
- Nospiediet „Pirkt”  izvēlieties apmaksas veidu „Ar bankas naudas pārskaitījumu” pēc tam nospiediet „Apmaksāt”. Dati, kurus redzat mājas lapā, tiek doti bankas apmaksas pārskaitījumam par Jums izvelēto translāciju.
- Ar e-bankas palīdzību pabeidziet maksājumu, izmantojot šos datus. Lai izvairītos no kļūdām, veicot bankas pārskaitījumu, iesakam kopēt datus.
SVARĪGI!
Aizpildot bankas pārskaitījuma formu, sadaļā „Maksājuma mērķis”, obligāti ievadiet Jūsu piestādīto unikālo kodu. Ar šo koda palīdzību sistēma identificē Jūs kā maksātāju un piešķir apmaksāto translācijas paketi. Pretējā gadījumā pārskaitījums var būt neieskaitīts vai ieskaitīts ar kavējumu. Maksājot par jaunu translāciju, katru reizi Jums jānorāda piešķirts kods.

4. Vai ir iespēja samaksāt par pakalpojumu caur PayPal?
Tāda iespēja ir. Rakstiet mums un mēs pa e-pastu piestādīsim Jums visu informāciju par maksājumu caur PayPal.

5. Maksājums ar kredīta/debeta kartes palīdzību tiek atteikts "This transaction has been declined". Kāpēc?
Vispirms vēlreiz pārbaudiet maksājuma datus un pārliecinieties, ka apmaksas formas aizpildīšanā Jūs neesat veicis nekādas kļūdas. Ja viss ir pareizi, droši vien, ka Jūsu apmaksas iespēju, pēc kaut kāda iemesla, bloķē kartes e-banka.
- Lietojot šo apmaksas karti, Jūs varat mēģināt apmaksāt par translāciju caur PayPal sistēmu, jo tur reģistrācija nav nepieciešama. Rakstiet mums un mēs pa e-pasta adresi piešķirsim Jums visu informāciju PayPal apmaksai.
- Jums ir iespēja apmaksāt par translācijām ar bankas pārskaitījumu. Dati pārskaitījumam tiek doti mājas lapā.

6. Apmaksāju ar kredīta/debeta kartes palīdzību, naudu no konta noņēma, bet translāciju neesmu saņēmis. Kāpēc?
Ja apmaksa tika veikta veiksmīgi, sistēma uzreiz automātiski piešķir apmaksāto translācijas paketi.  Apmaksātā pakete tiek aktivizēta uz tā lietotāja, kuru dati (e-pasts un parole) bija lietoti apmaksas laikā.
- Ja Jūs esat pārliecināti, ka apmaksa tika veikta, bet Jūsu translācija joprojām nav aktīva, pirmām kārtām pārbaudiet, kādus datus (e-pasts un parole) lietojiet apmaksas laikā. Bieži tas ir saistīts, ka tiek lietoti dažādi dati pieslēgumam – apmaksājot par translācijām ir vieni dati (e-mail un parole), bet pārskatam  - citi (e-mail un parole).
- Ja iesmesla nav tajā, vēlreiz pārbaudiet savu kontu – neveiksmīgās apmaksas gadījumā, nauda vienmēr atgriežas atpakaļ uz maksātāja kontu.
- Ja ne viena no augstāk minētiem iemesliem Jums nepiestāv, tad, atsūtiet dokumenta kopiju, kas apstiprina maksājuma faktu, un mēs obligāti noskaidrosim un atradīsim risinājumu šajā situācijā.

7. Apmaksāju ar bankas pārskaitījuma palīdzību, bet translāciju neesmu saņēmis. Kapēc?
Ja apmaksa tika veikta veiksmīgi, apmaksātā transcijas pakete tiek piešķirta 1-3 dienu laikā, no apstiprinājuma brīža, attiecīgai finanšu iestādei par maksājuma ieskaitīšanu uz saņēmēja apmaksas kontu. Apmaksatā pakete aktivizējas tam lietotājam, kura dati (e-mail un parole) tika lietoti apmaksas laikā.
- Ja par pakalpojumu samaksājāt, bet translācijas Jums netika piešķirtas, tas var būt saistīts ar to, ka apmaksas laikā neesat norādījuši  vai pilnībā neesat norādījuši maksājuma mērķi. Aizpildot bankas pārskaitījuma formu, sadaļā „Maksājuma mērķis” obligāti ievadiet Jums atsutīto unikālo kodu. Ar šī koda palīdzību, sistēma identificē Jūs kā maksātāju un piešķir apmaksāto translācija paketi. Pretējā gadījumā, pārskaitījums var būt neieskaitīts vai ieskaitīts ar kavējumu.
Ja Jūs esat pamanījuši, ka kļūdaini norādījāt maksājuma mērķi, atsūtiet bankas pārskaitījuma kopiju un mēs identificēsim Jūsu apmaksu manuāli.
Vēlamies pievērst Jūsu uzmanību , ka katrai jaunai translācijai ģenerējas jauns apmaksas mērķim kods. Apmaksājot par jaunu translāciju, katru reizi Jums janorāda jauns, Jums piešķirts kods.
- Ja apmaksa tika veikta, bet Jūsu translācija joprojām nav aktīva, iesakam pārbaudīt kādi dati (e-mail un parile) tika lietoti apmaksas laikā. Bieži tas ir saistīts ar to, ka tiek lietoti pieslēgumam dažādi dati – apmaksājot par translācijām vieni dati (e-mail un parole), bet pārskatam citi (e-mail un parole).
- Ja neviena no augstāk minētiem iemesliem Jums nepiestāv, atsūtiet mums domunenta kopiju, kas apstiprima maksājuma faktu uz, un mēs obligāti noskaidrosim un atradīsim risnājumu šajā situācijā.

8. Es vēlos veltīt savu apmaksāto translāciju citam lietotājam. Vai ir tāda iespēja?
Jā, tas ir iespējams. Uzrakstiet mums, norādiet lietotāja datus (ID vai e-mail), kuram Jūs vēlaties veltīt savu aktīvo translāciju un mēs veiksim apmaiņu.

9. Kas tas ir atlaides kods?
Atlaides kods - tā ir unikāla burtu un ciparu kombinācija, lietojot kuru, piešķiras iespēja saņemt bonusu jaunam translācijas pirkumam. Ja Jūs vēlaties izmantot esošo atlaides kodu, tad apmaksājot ievadiet viņu un nospiedoet „Pielietot“, ja tāda koda Jums nav, tad pasūtot translācijas, vienkārši izlaidiet šo soli.

10. Neesmu atradis atbildi uz savu jautājumu. Ko darīt?
Lūdzu iepazīstaties ar atbildēm uz bieži uzdotiem jautājumiem, kuri ir iesniegti citās sadaļās.
Ja nepieciešamu informāciju neesat atradis – obligāti uzrakstiet un mēs centīsimies atrisināt Jūsu problēmas.

 

 

Latvijas.tv komanda