Par mums

Šajā mājas lapā Jums ir iespēja redzēt visus galvenos onlain telekanālus un skatīties TV ierakstu jebkurā Jums ērtā laikā. Visi TV ieraksti ērti sakārtoti.

FAQ Tehniskie

Atbildes uz bieži uzdotiem jautājumiem

Šajā sadaļā Jūs varēsiet atrast atbildes uz jautājumiem, kurus visbiežāk uzdod mūsu klienti.
Jā Jūs neesat atradis atbildi uz Jūsu jautājumu, sarakstā, lejā, Jums ir jāsazinās ar mums pēc adreses, un mēs centīsimies atrisināt Jūsu problēmu.

REĢISTRĀCIJA

APMAKSA

TEHNISKIE

CITI

1. Kādu WEB brauzeri labāk lietot Latvijas.tv pārskatam?
Translāciju pārskatam var izmantot jebkuru lejā norādīto brauzeri:
Firefox
Opera
Safari
Chrome

2. Kāds ir nepieciešams optimāls piekļuves Latvijas.tv internetam ātrums, lai nodrošinātu kvalitatīvu pārskatu?
Lai skatīties augstās kvalitātes Latvijas.tv translācijas ir pietiekami būt piekļuvei internetā ar ātrumu ne mazāk kā 0.7 mbit/sek.

3. Kāds interneta plūsmu datu apjoms nepieciešams, kvalitatīvam latvijas.tv pārskatam?
Translāciju pārskatam, standarta atļaujā, 1 s. laikā lejuplādējas ~ 0.6Mb interneta plūsmas.  Vienas stundas laikā lejuplādējas:
3600 sek*0.6Mb=~2160/8 (1 bait = 8 bit) Mb = 270Mb = 0.27 GB.
Ja Jūs skataties translācijas, piemēram, 5 stundas dienā, Jūsu interneta patēriņš sastāda:
5 stundas * 0.27 GB = 1.35 GB.
Apskates kanālu forma uz šo neietekmē – un TV tiešraides un TV programmas ieraksti patērā to pašu interneta plūsmas apjomu.

4. Nestabila translācija. Kāds var būt iemesls?
- Piedāvājam pārbaudīt translācijas ar citu brauzeri. Ja Jums nav cita brauzera, Jūs varat to lejuplādēt no interneta:
Firefox
Opera
Safari
Chrome

- Ja Jums ir iespēja, piedāvājam pārbaudīt translācijas ar cita datora palīdzību, lai pārliecinātos, ka translācijas  problēmas nav saistītas ar izmantotā ierīces tehniskām problēmām.
- Kad ir nestabila translācija, šajā problēmas laikā, piedāvajam pārbaudīt Jūsu interneta līnijas ātrumu. Tam ir nepieciešams lejuplādēt failu un noskaidrot viņa lejuplādes ātrumu. To var redzēt lejuplādes laikā, atvērot "Show all downloads". Lejuplādēt failu pilnibā nav nepieciešams, pietiek tikai noskaidrot pašas lejuplādes ātrumu. Kvalitatīvam translācijas pārskatam lejuplādes ātrums nevar būt zemāks par 100 Kb/s.
- Ja neviena no iepriekšminētajām metodēm nav palīdzējusi, obligāti uzrakstiet un mūsu kvalificētie inženieri, attālinātā veidā mēģinās Jums palīdzēt atrisināt tehniskās problēmas, lai Jūs varētu lietot vislabākās Latvijas.tv kvalitātes pakalpojumus.

5. Nevaru skatīties apmaksāto translāciju, uzraksts “Sorry, our system detected, that someone connected to latvijas.tv portal”. Kāpēc?
Lietotājam par vienu apmaksāto paketi, piešķiras iespēja vienlaicīgi skatīties Latvijas.tv translācijas uz 3 dažādām ierīcēm, bet tikai viena interneta – pieslēguma ierobežojumā (vienīgā IP-adresē).
Uzrādītais uzraksts nozīmē, ka sistēma ir piefiksējusi pārkāpuma mēģinājumu, izmantojot Jūsu datus  skatīties Latvijas.tv translācijas vairāk kā uz 3 dažādām ierīcēm vienlaicīgi un automātiski to bloķē - „Sorry, our system detected, that someone connected to latvijas.tv portal“. Lai izvairītos no šāda veida problēmām  - sargājiet savus datus pieslēgumam! Ja Jūs neesat pārliecināti, ka Jūsu pieslēguma dati Latvijas.tv mājas lapai ir droši un pastāv iespēja, ka bez Jūsu zināšanām var būt lietojami ar citu personu, rekomendējam nomainīt paroli, izmantojot šo formu.

6. Visu esmu izmēģinājis, bet translāciju nerāda / slikti rāda. Ko darīt?
Rakstieat un mūsu inženieru komanda piedāvās Jums attālinātu, kvalificētu tehnisko palīdzību, lai Jūs varētu lietot visaugstākās Latvijas.tv kvalitātes pakalpojumus.

7. Neesmu atradis atbildi uz savu jautājumu. Ko darīt?
Lūdzu iepazīstaties ar atbildēm uz bieži uzdotiem jautājumiem, kuri ir iesniegti citās sadaļās.
Ja nepieciešamu informāciju neesat atradis – obligāti uzrakstiet un mēs centīsimies atrisināt Jūsu problēmas.

 

 

Latvijas.tv komanda